Q2XRPLAF100-Q3
Q2XRPLAF100-Q3 Banner Engineering Corporation
217279.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SENSOR, ADJ FLD, 100MM, 10-30VDC
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable, 3-Turn Potentiometer
Sensing Distance: 0.709" ~ 3.937" (18mm ~ 100mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -25°C ~ 50°C
Output Configuration: PNP - Dark-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 850µs
Ingress Protection: IP67
Connection Method: Connector, M8
Light Source: Red (680nm)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR, ADJ FLD, 100MM, 10-30VDC, Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, 3-Turn Potentiometer, Sensing Distance: 0.709" ~ 3.937" (18mm ~ 100mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -25°C ~ 50°C, Output Configuration: PNP - Dark-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 850µs, Ingress Protection: IP67, Connection Method: Connector, M8, Light Source: Red (680nm).
Інші пропозиції Q2XRPLAF100-Q3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q2XRPLAF100-Q3 Q2XRPLAF100-Q3 Виробник : Banner Engineering 217279-3079010.pdf Photoelectric Sensors Q2X Series: Laser Adjustable Field Sensor; Range: 18-100 mm, Input 10-30 V dc; Output: DO (Dark Operate), 1 PNP; 6 in Pigtail 3-pin QD (M8)