Q300HCY1G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; yellow; 40mcd; 585nm; 30mA; 40°; 2.2~2.6V; -20~+75°C; Equivalent: FYL-3014YD1A, LY30240 Q300HCY1G YETDA OLY.3m0040
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 9000 шт:
Написати відгук
Технічний опис Q300HCY1G YETDA
LED; THT; 3mm; yellow; 40mcd; 585nm; 30mA; 40°; 2.2~2.6V; -20~+75°C; Equivalent: FYL-3014YD1A, LY30240 Q300HCY1G YETDA OLY.3m0040, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q300HCY1G Виробник : YETDA LED; THT; 3mm; yellow; 40mcd; 585nm; 30mA; 40°; 2.2~2.6V; -20~+75°C; Equivalent: FYL-3014YD1A, LY30240 Q300HCY1G YETDA OLY.3m0040
Кількість Ціна