Продукція > YETDA > Q300HDR4G YETDA
Q300HDR4G YETDA
Q300HDR4G YETDA
info-olc.3w0500.pdf
Виробник: YETDA
Код виробника: Q300HDR4G RoHS LED; THT; 3mm; red; 1200mcd; 625nm; 30mA; 30°; 1.8~2.2V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 19261 шт:
Написати відгук
Технічний опис Q300HDR4G YETDA YETDA
Код виробника: Q300HDR4G RoHS LED; THT; 3mm; red; 1200mcd; 625nm; 30mA; 30°; 1.8~2.2V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics, кількість в упаковці: 1000 шт.