Продукція > YETDA > Q300HTY1G YETDA
Q300HTY1G YETDA
Q300HTY1G YETDA
info-oly.3m0150.pdf
Виробник: YETDA
Код виробника: Q300HTY1G RoHS LED; THT; 3mm; yellow; 250mcd; 588nm; 30mA; 80°; 2.2~2.4V; -20~+75°C Optoelectronics
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 6300 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Q300HTY1G YETDA YETDA
Код виробника: Q300HTY1G RoHS LED; THT; 3mm; yellow; 250mcd; 588nm; 30mA; 80°; 2.2~2.4V; -20~+75°C Optoelectronics, кількість в упаковці: 1000 шт.