Q300HTY1G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; yellow; 250mcd; 588nm; 30mA; 80°; 2.2~2.4V; -20~+75°C Q300HTY1G YETDA OLY.3m0150
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Q300HTY1G YETDA
LED; THT; 3mm; yellow; 250mcd; 588nm; 30mA; 80°; 2.2~2.4V; -20~+75°C Q300HTY1G YETDA OLY.3m0150, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q300HTY1G Виробник : YETDA LED; THT; 3mm; yellow; 250mcd; 588nm; 30mA; 80°; 2.2~2.4V; -20~+75°C Q300HTY1G YETDA OLY.3m0150