Q300IUY4G
Q300IUY4G YETDA
info-oly.3w1000.pdf
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; yellow; 850mcd; 582~595nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C;  waterclear Q300IUY4G YETDA OLY.3w1000
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 720 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
Технічний опис Q300IUY4G YETDA
LED; THT; 3mm; yellow; 850mcd; 582~595nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C;  waterclear Q300IUY4G YETDA OLY.3w1000, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q300IUY4G Q300IUY4G Виробник : YETDA info-oly.3w1000.pdf LED; THT; 3mm; yellow; 850mcd; 582~595nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C;  waterclear Q300IUY4G YETDA OLY.3w1000