Q300NDY4G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; yellow; 6000mcd; 582~595nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C; waterclear Q300NDY4G YETDA OLY.3w3000
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 1899 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Q300NDY4G YETDA
LED; THT; 3mm; yellow; 6000mcd; 582~595nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C; waterclear Q300NDY4G YETDA OLY.3w3000, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q300NDY4G Виробник : YETDA LED; THT; 3mm; yellow; 6000mcd; 582~595nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C; waterclear Q300NDY4G YETDA OLY.3w3000