Продукція > Q40 > Q4004F441
Q4004F441
Виробник:
на замовлення 94 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Q4004F441
Description: TRIAC 400V 4A TO202, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-202 Long Tab, Mounting Type: Through Hole, Triac Type: Standard, Configuration: Single, Current - Hold (Ih) (Max): 30 mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 25 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 46A, 55A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 2.5 V, Supplier Device Package: TO-202, Part Status: Obsolete, Current - On State (It (RMS)) (Max): 4 A, Voltage - Off State: 400 V.
Інші пропозиції Q4004F441
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q4004F441 Q4004F441 Виробник : Littelfuse Inc. media?resourcetype=datasheets&itemid=c8f11da3-6fb8-4cd7-876f-a3873b496970&filename=littelfuse-thyristor-lxx04xx-qxx04xx-datasheet Description: TRIAC 400V 4A TO202
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-202 Long Tab
Mounting Type: Through Hole
Triac Type: Standard
Configuration: Single
Current - Hold (Ih) (Max): 30 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 25 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 46A, 55A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 2.5 V
Supplier Device Package: TO-202
Part Status: Obsolete
Current - On State (It (RMS)) (Max): 4 A
Voltage - Off State: 400 V