Продукція > YETDA > Q500HCHCR4H-12V
Q500HCHCR4H-12V
Q500HCHCR4H-12V YETDA
info-olc.5w0500-12.pdf
Виробник: YETDA
LED; THT; 5mm; red; 500mcd; 625nm; 30mA; 30°; 9.0~12V; -20~+75°C; waterclear Q500HCHCR4H-12V YETDA OLC.5w0500-12
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 13800 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; THT; 5mm; red; 500mcd; 625nm; 30mA; 30°; 9.0~12V; -20~+75°C; waterclear Q500HCHCR4H-12V YETDA OLC.5w0500-12, кількість в упаковці: 1000 шт.