Продукція > Q60 > Q6008LTH
Q6008LTH
littelfuse-teccor-quadrac-device-datasheet?assetguid=c51abb2e-e6f1-4bc3-a066-be3d85720575
Виробник:
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Q6008LTH
Description: TRIAC INT TRIGGER 600V 8A TO220, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-3 Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Triac Type: Internally Triggered, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Current - Hold (Ih) (Max): 60 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 83A, 100A, Supplier Device Package: TO-220 Isolated Tab, Current - On State (It (RMS)) (Max): 8 A, Voltage - Off State: 600 V.
Інші пропозиції Q6008LTH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q6008LTH Q6008LTH Виробник : Littelfuse Inc. littelfuse-teccor-quadrac-device-datasheet?assetguid=c51abb2e-e6f1-4bc3-a066-be3d85720575 Description: TRIAC INT TRIGGER 600V 8A TO220
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-3 Isolated Tab
Mounting Type: Through Hole
Triac Type: Internally Triggered
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max): 60 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 83A, 100A
Supplier Device Package: TO-220 Isolated Tab
Current - On State (It (RMS)) (Max): 8 A
Voltage - Off State: 600 V