Продукція > Q60 > Q6008R567
Q6008R567
Виробник:
на замовлення 32 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Q6008R567
Description: TRIAC 600V 8A TO220, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Triac Type: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Current - Hold (Ih) (Max): 50 mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 50 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 83A, 100A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V, Supplier Device Package: TO-220 Non-Isolated Tab, Current - On State (It (RMS)) (Max): 8 A, Voltage - Off State: 600 V.
Інші пропозиції Q6008R567
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q6008R567 Q6008R567 Виробник : Littelfuse Inc. discrete-thyristors-lxx08xxqxx08xxqxx08xhx-series-datasheet?assetguid=aefcd26f-ea16-4366-a11e-a8164f679776 Description: TRIAC 600V 8A TO220
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Triac Type: Standard
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max): 50 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 50 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 83A, 100A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V
Supplier Device Package: TO-220 Non-Isolated Tab
Current - On State (It (RMS)) (Max): 8 A
Voltage - Off State: 600 V