QA1206F10A0T
QA1206F10A0T AEM Components
AEM-QA1206F.pdf
Виробник: AEM Components
Description: AUTOMOTIVE AIRMATRIX, 32VDC, 10A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.043" H (3.20mm x 1.60mm x 1.08mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 10 A
Voltage Rating - DC: 125 V
Melting I²t: 29.2
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - QA1206F10A0T - Flachstecksicherung (Kfz), Flink, 10 A, 32 V, 3.2mm x 1.6mm x 1.08mm, AirMatrix QA1206F Series, tariffCode: 85361090, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Größe der Flachstecksicherung: 3.2mm x 1.6mm x 1.08mm, Nennspannung, V DC: 32V, Sicherungsstrom: 10A, euEccn: NLR, Auslöseverhalten: Flink, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: AirMatrix QA1206F Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QA1206F10A0T QA1206F10A0T Виробник : AEM AEM-QA1206F.pdf Description: AEM - QA1206F10A0T - Flachstecksicherung (Kfz), Flink, 10 A, 32 V, 3.2mm x 1.6mm x 1.08mm, AirMatrix QA1206F Series
tariffCode: 85361090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Größe der Flachstecksicherung: 3.2mm x 1.6mm x 1.08mm
Nennspannung, V DC: 32V
Sicherungsstrom: 10A
euEccn: NLR
Auslöseverhalten: Flink
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: AirMatrix QA1206F Series
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85361090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennspannung, V DC: 32V
Sicherungsstrom: 10A
euEccn: NLR
Auslöseverhalten: Flink
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 12
QA1206F10A0T QA1206F10A0T Виробник : AEM Components AEM-QA1206F.pdf Description: AUTOMOTIVE AIRMATRIX, 32VDC, 10A
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, UL
Current Rating (Amps): 10 A
Voltage Rating - DC: 125 V