Продукція > AEM > QA2410F10A0T
QA2410F10A0T
QA2410F10A0T AEM
AEM-QA2410F.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - QA2410F10A0T - Sicherung zur Oberflächenmontage, 10 A, Flink, 125 V, AirMatrix QA2410F Series
tariffCode: 85361090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Größe der Flachstecksicherung: 6.1mm x 2.49mm x 2.16mm
Nennspannung, V DC: 125V
Sicherungsstrom: 10A
euEccn: NLR
Auslöseverhalten: Flink
isCanonical: N
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: AirMatrix QA2410F Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1554 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE AIRMATRIX, 125VDC, 10, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2410 (6125 Metric), Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cURus, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 10 A, Voltage Rating - DC: 125 V, Melting I²t: 29.2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QA2410F10A0T QA2410F10A0T Виробник : AEM 4631379.pdf Description: AEM - QA2410F10A0T - Sicherung zur Oberflächenmontage, 10 A, Flink, 125 V, AirMatrix QA2410F Series
tariffCode: 85361090
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung, V DC: 125V
Auslöseverhalten: Flink
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 10A
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
QA2410F10A0T QA2410F10A0T Виробник : AEM Components AEM-QA2410F.pdf Description: AUTOMOTIVE AIRMATRIX, 125VDC, 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2410 (6125 Metric)
Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 10 A
Voltage Rating - DC: 125 V
Melting I²t: 29.2
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, UL
Current Rating (Amps): 10 A
Voltage Rating - DC: 125 V