Продукція > AEM > QA2410F20A0T
QA2410F20A0T
QA2410F20A0T AEM
4631379.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - QA2410F20A0T - Sicherung zur Oberflächenmontage, 20 A, Flink, 65 V, AirMatrix QA2410F Series
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Nennspannung, V DC: 65V
Auslöseverhalten: Flink
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 20A
Produktpalette: AirMatrix QA2410F Series
productTraceability: No
Größe der Flachstecksicherung: 6.1mm x 2.49mm x 2.16mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 664 шт:
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE AIRMATRIX, 65VDC, 20A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2410 (6125 Metric), Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cURus, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A, Current Rating (Amps): 20 A, Voltage Rating - DC: 65 V, Melting I²t: 126.2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QA2410F20A0T QA2410F20A0T Виробник : AEM 4631379.pdf Description: AEM - QA2410F20A0T - Sicherung zur Oberflächenmontage, 20 A, Flink, 65 V, AirMatrix QA2410F Series
usEccn: EAR99
Nennspannung, V DC: 65V
Auslöseverhalten: Flink
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 20A
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
на замовлення 664 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
QA2410F20A0T QA2410F20A0T Виробник : AEM Components AEM-QA2410F.pdf Description: AUTOMOTIVE AIRMATRIX, 65VDC, 20A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2410 (6125 Metric)
Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Current Rating (Amps): 20 A
Voltage Rating - DC: 65 V
Melting I²t: 126.2
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, UL
Current Rating (Amps): 20 A
Voltage Rating - DC: 65 V