Продукція > KYOCERA AVX > QB0603A25EST\500
QB0603A25EST\500
QB0603A25EST\500 KYOCERA AVX
Q-BRIDGE.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
Packaging: Cut Tape (CT)
Material: Aluminum Nitride
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0025" (0.064mm)
Type: Thermal Bridge Jumper
Thermal Resistivity: 13°C/W, 20°C/W
Usage: Heat Transfer
Outline: 1.52mm x 0.76mm
Thermal Conductivity: 50W/m-K, 76W/m-K
на замовлення 475 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Material: Aluminum Nitride, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0025" (0.064mm), Type: Thermal Bridge Jumper, Thermal Resistivity: 13°C/W, 20°C/W, Usage: Heat Transfer, Outline: 1.52mm x 0.76mm, Thermal Conductivity: 50W/m-K, 76W/m-K.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Material: Aluminum Nitride
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0025" (0.064mm)
Type: Thermal Bridge Jumper
Usage: Heat Transfer
Outline: 1.52mm x 0.76mm