QB0805A40WYT
QB0805A40WYT KYOCERA AVX
Q-Bridge-Thermal-Conductor.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Material: Aluminum Nitride
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0402" (1.020mm)
Type: Thermal Bridge Jumper
Thermal Resistivity: 7°C/W, 10°C/W
Usage: Heat Transfer
Outline: 2.03mm x 1.27mm
Thermal Conductivity: 100W/m-K, 156W/m-K
Part Status: Active
на замовлення 23000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Material: Aluminum Nitride, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0402" (1.020mm), Type: Thermal Bridge Jumper, Thermal Resistivity: 7°C/W, 10°C/W, Usage: Heat Transfer, Outline: 2.03mm x 1.27mm, Thermal Conductivity: 100W/m-K, 156W/m-K, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QB0805A40WYT QB0805A40WYT Виробник : KYOCERA AVX Q-BRIDGE.pdf Thermal Interface Products 0805 40mm Aln Edge W rap
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Material: Aluminum Nitride
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0402" (1.020mm)
Type: Thermal Bridge Jumper
Usage: Heat Transfer
Outline: 2.03mm x 1.27mm