QC3216.3840F12B12M
QC3216.3840F12B12M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998813.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3216.3840F12B12M - Quarz, QC32, 16.384 MHz, 10 ppm, 20 ppm, 12 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 16.384MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 20ppm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
Quarzfrequenz: 16.384MHz
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 3.2mm x 2.5mm
Belastungskapazität: 12pF
Produktpalette: QC32
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2570 шт:
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3216.3840F12B12M - Quarz, QC32, 16.384 MHz, 10 ppm, 20 ppm, 12 pF, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 16.384MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 20ppm, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 10ppm, Quarzfrequenz: 16.384MHz, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 3.2mm x 2.5mm, Belastungskapazität: 12pF, Produktpalette: QC32, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QC3216.3840F12B12M QC3216.3840F12B12M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998813.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3216.3840F12B12M - Quarz, QC32, 16.384 MHz, 10 ppm, 20 ppm, 12 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 16.384MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
Quarzfrequenz: 16.384MHz
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12pF
Produktpalette: QC32
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C