QC3225.0000F18B12M
QC3225.0000F18B12M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998813.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3225.0000F18B12M - Quarz, 25 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 20 ppm, 18 pF, 10 ppm, QC32
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 2.5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 25MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 20ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QC32
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 96 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3225.0000F18B12M - Quarz, 25 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 20 ppm, 18 pF, 10 ppm, QC32, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 2.5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 25MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 20ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 10ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: QC32, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QC3225.0000F18B12M QC3225.0000F18B12M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998813.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3225.0000F18B12M - Quarz, 25 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 20 ppm, 18 pF, 10 ppm, QC32
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 25MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QC32
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C