QC3CA25.0000F12B23M
QC3CA25.0000F12B23M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998812.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3CA25.0000F12B23M - Quarz, QC3CA, 25 MHz, 20 ppm, 30 ppm, 12 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 25MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 30ppm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
Quarzfrequenz: 25MHz
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 3.2mm x 2.5mm
Belastungskapazität: 12pF
Produktpalette: QC3CA
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1199 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3CA25.0000F12B23M - Quarz, QC3CA, 25 MHz, 20 ppm, 30 ppm, 12 pF, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 25MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 30ppm, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, Quarzfrequenz: 25MHz, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 3.2mm x 2.5mm, Belastungskapazität: 12pF, Produktpalette: QC3CA, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QC3CA25.0000F12B23M QC3CA25.0000F12B23M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998812.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3CA25.0000F12B23M - Quarz, QC3CA, 25 MHz, 20 ppm, 30 ppm, 12 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 25MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
Quarzfrequenz: 25MHz
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12pF
Produktpalette: QC3CA
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C