QC3CA29.4912F18B23M
QC3CA29.4912F18B23M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998812.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3CA29.4912F18B23M - Quarz, 29.4912 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, QC3CA
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 2.5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 29.4912MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 30ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QC3CA
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3CA29.4912F18B23M - Quarz, 29.4912 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, QC3CA, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 2.5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 29.4912MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 30ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: QC3CA, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QC3CA29.4912F18B23M QC3CA29.4912F18B23M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998812.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3CA29.4912F18B23M - Quarz, 29.4912 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, QC3CA
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 29.4912MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QC3CA
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C