QC3CA32.0000F12B23M
QC3CA32.0000F12B23M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998812.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3CA32.0000F12B23M - Quarz, 32 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 30 ppm, 12 pF, 20 ppm, QC3CA
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 2.5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 30ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12pF
Produktpalette: QC3CA
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3CA32.0000F12B23M - Quarz, 32 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 30 ppm, 12 pF, 20 ppm, QC3CA, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 2.5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 30ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 12pF, Produktpalette: QC3CA, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QC3CA32.0000F12B23M QC3CA32.0000F12B23M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998812.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC3CA32.0000F12B23M - Quarz, 32 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 30 ppm, 12 pF, 20 ppm, QC3CA