QC5A12.0000F12B12M
QC5A12.0000F12B12M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC5A12.0000F12B12M - Quarz, 12 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 20 ppm, 12 pF, 10 ppm, QC5A
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 5mm x 3.2mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 12MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 20ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12pF
Produktpalette: QC5A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1121 шт:
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC5A12.0000F12B12M - Quarz, 12 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 20 ppm, 12 pF, 10 ppm, QC5A, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 5mm x 3.2mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 12MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 20ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 10ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 12pF, Produktpalette: QC5A, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QC5A12.0000F12B12M QC5A12.0000F12B12M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC5A12.0000F12B12M - Quarz, 12 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 20 ppm, 12 pF, 10 ppm, QC5A
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 5mm x 3.2mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 12MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12pF
Produktpalette: QC5A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C