QC6A14.7456F18B23M
QC6A14.7456F18B23M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998826.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC6A14.7456F18B23M - Quarz, QC6A, 14.7456 MHz, 20 ppm, 30 ppm, 18 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 14.7456MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 30ppm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
Quarzfrequenz: 14.7456MHz
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 6mm x 3.5mm
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QC6A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC6A14.7456F18B23M - Quarz, QC6A, 14.7456 MHz, 20 ppm, 30 ppm, 18 pF, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 14.7456MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 30ppm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, Quarzfrequenz: 14.7456MHz, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 6mm x 3.5mm, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: QC6A, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QC6A14.7456F18B23M QC6A14.7456F18B23M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998826.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC6A14.7456F18B23M - Quarz, QC6A, 14.7456 MHz, 20 ppm, 30 ppm, 18 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 14.7456MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
Quarzfrequenz: 14.7456MHz
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QC6A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C