QC7A24.0000F18B12M
QC7A24.0000F18B12M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998805.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC7A24.0000F18B12M - Quarz, 24 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 20 ppm, 18 pF, 10 ppm, QC7A
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 7mm x 5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 24MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 20ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QC7A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 817 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC7A24.0000F18B12M - Quarz, 24 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 20 ppm, 18 pF, 10 ppm, QC7A, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 7mm x 5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 24MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 20ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 10ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: QC7A, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).