QC7A7.37280F12B12M
QC7A7.37280F12B12M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998805.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC7A7.37280F12B12M - Quarz, 7.3728 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 20 ppm, 12 pF, 10 ppm, QC7A
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 7.3728MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 20ppm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
Quarzfrequenz: 0
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 7mm x 5mm
Belastungskapazität: 12pF
Produktpalette: QC7A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 963 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC7A7.37280F12B12M - Quarz, 7.3728 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 20 ppm, 12 pF, 10 ppm, QC7A, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 7.3728MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 20ppm, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 10ppm, Quarzfrequenz: 0, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 7mm x 5mm, Belastungskapazität: 12pF, Produktpalette: QC7A, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QC7A7.37280F12B12M QC7A7.37280F12B12M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998805.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC7A7.37280F12B12M - Quarz, 7.3728 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 20 ppm, 12 pF, 10 ppm, QC7A
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 7.3728MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
Quarzfrequenz: 0
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12pF
Produktpalette: QC7A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C