QC7A8.00000F18B12M
QC7A8.00000F18B12M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC7A8.00000F18B12M - Quarz, 8 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 20 ppm, 18 pF, 10 ppm, QC7A
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 7mm x 5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 8MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 20ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QC7A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 1833 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC7A8.00000F18B12M - Quarz, 8 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 20 ppm, 18 pF, 10 ppm, QC7A, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 8MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 20ppm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 10ppm, Quarzfrequenz: 0, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 7mm x 5mm, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: QC7A, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QC7A8.00000F18B12M QC7A8.00000F18B12M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998805.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC7A8.00000F18B12M - Quarz, 8 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 20 ppm, 18 pF, 10 ppm, QC7A
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 8MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
Quarzfrequenz: 0
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 7mm x 5mm
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QC7A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C