QCP94.91520F18B35R
QCP94.91520F18B35R QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998817.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QCP94.91520F18B35R - Quarz, 4.9152 MHz, SMD, 12.5mm x 4.6mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, QCP9
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 12.5mm x 4.6mm
rohsCompliant: Y-EX
Nennfrequenz: 4.9152MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 50ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QCP9
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 898 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QCP94.91520F18B35R - Quarz, 4.9152 MHz, SMD, 12.5mm x 4.6mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, QCP9, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 12.5mm x 4.6mm, rohsCompliant: Y-EX, Nennfrequenz: 4.9152MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 50ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 30ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: QCP9, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QCP94.91520F18B35R QCP94.91520F18B35R Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998817.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QCP94.91520F18B35R - Quarz, 4.9152 MHz, SMD, 12.5mm x 4.6mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, QCP9
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: Y-EX
Nennfrequenz: 4.9152MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QCP9
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C