QCP96.00000F18B35R
QCP96.00000F18B35R QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998817.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QCP96.00000F18B35R - Quarz, 6 MHz, SMD, 12.5mm x 4.6mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, QCP9
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QCP96.00000F18B35R - Quarz, 6 MHz, SMD, 12.5mm x 4.6mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, QCP9, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 12.5mm x 4.6mm, Nennfrequenz: 6, hazardous: false, Frequenzstabilität + / -: 50, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40, Frequenztoleranz + / -: 30, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 18, Produktpalette: QCP9, Betriebstemperatur, max.: 85, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QCP96.00000F18B35R QCP96.00000F18B35R Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998817.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QCP96.00000F18B35R - Quarz, 6 MHz, SMD, 12.5mm x 4.6mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, QCP9
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 12.5mm x 4.6mm