QCP97.37280F18B35R
QCP97.37280F18B35R QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
QANT-S-A0010069787-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QCP97.37280F18B35R - Quarz, 7.3728 MHz, SMD, 12.5mm x 4.6mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, QCP9
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: Y-EX
Nennfrequenz: 7.3728MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 50ppm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
Quarzfrequenz: 0
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 12.5mm x 4.6mm
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QCP9
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QCP97.37280F18B35R - Quarz, 7.3728 MHz, SMD, 12.5mm x 4.6mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, QCP9, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: Y-EX, Nennfrequenz: 7.3728MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 50ppm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 30ppm, Quarzfrequenz: 0, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 12.5mm x 4.6mm, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: QCP9, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QCP97.37280F18B35R QCP97.37280F18B35R Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION QANT-S-A0010069787-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QCP97.37280F18B35R - Quarz, 7.3728 MHz, SMD, 12.5mm x 4.6mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, QCP9
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: Y-EX
Nennfrequenz: 7.3728MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
Quarzfrequenz: 0
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QCP9
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C