QCS6.14400F18B23M
QCS6.14400F18B23M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998804.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QCS6.14400F18B23M - Quarz, 6.144 MHz, SMD, 12.5mm x 4.6mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, QCS
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 104 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QCS6.14400F18B23M - Quarz, 6.144 MHz, SMD, 12.5mm x 4.6mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, QCS, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 12.5mm x 4.6mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 6.144MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 30ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: QCS, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QCS6.14400F18B23M QCS6.14400F18B23M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998804.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QCS6.14400F18B23M - Quarz, 6.144 MHz, SMD, 12.5mm x 4.6mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, QCS
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 12.5mm x 4.6mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 6.144MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 30ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QCS
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C