Продукція > AEM > QF0603FA500T
QF0603FA500T
QF0603FA500T AEM
Виробник: AEM
Description: AEM - QF0603FA500T - Flachstecksicherung (Kfz), Flink, 500 mA, 63 V, 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm, SolidMatrix QF0603F Series
tariffCode: 85361090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Größe der Flachstecksicherung: 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm
Nennspannung, V DC: 63V
Sicherungsstrom: 500mA
euEccn: NLR
Auslöseverhalten: Flink
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: SolidMatrix QF0603F Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3050 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - QF0603FA500T - Flachstecksicherung (Kfz), Flink, 500 mA, 63 V, 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm, SolidMatrix QF0603F Series, tariffCode: 85361090, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Größe der Flachstecksicherung: 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm, Nennspannung, V DC: 63V, Sicherungsstrom: 500mA, euEccn: NLR, Auslöseverhalten: Flink, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: SolidMatrix QF0603F Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QF0603FA500T QF0603FA500T Виробник : AEM Description: AEM - QF0603FA500T - Flachstecksicherung (Kfz), Flink, 500 mA, 63 V, 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm, SolidMatrix QF0603F Series
tariffCode: 85361090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennspannung, V DC: 63V
Sicherungsstrom: 500mA