Продукція > AEM > QF0603GA500T
QF0603GA500T
QF0603GA500T AEM
3200543.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - QF0603GA500T - Flachstecksicherung (Kfz), Flink, 500 mA, 65 V, 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm, SolidMatrix QF0603G Series
tariffCode: 85361090
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung, V DC: 65V
Auslöseverhalten: Flink
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
Produktpalette: SolidMatrix QF0603G Series
productTraceability: No
Größe der Flachstecksicherung: 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - QF0603GA500T - Flachstecksicherung (Kfz), Flink, 500 mA, 65 V, 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm, SolidMatrix QF0603G Series, tariffCode: 85361090, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung, V DC: 65V, Auslöseverhalten: Flink, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 500mA, Produktpalette: SolidMatrix QF0603G Series, productTraceability: No, Größe der Flachstecksicherung: 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QF0603GA500T QF0603GA500T Виробник : AEM 3200543.pdf Description: AEM - QF0603GA500T - Flachstecksicherung (Kfz), Flink, 500 mA, 65 V, 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm, SolidMatrix QF0603G Series
tariffCode: 85361090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennspannung, V DC: 65V
Sicherungsstrom: 500mA