Продукція > SAMTEC > QFSS-052-04.25-H-D-PC4
QFSS-052-04.25-H-D-PC4
QFSS-052-04.25-H-D-PC4 Samtec
qfss.pdf
Виробник: Samtec
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.635 mm Q2(TM) Shielded Ground Plane Socket Strip
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 104POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Ground Bus (Plane), Power Pins (8), Shielded, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 112 (104 + 8 Power), Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.278" (7.06mm), Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Mated Stacking Heights: 11mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QFSS-052-04.25-H-D-PC4 QFSS-052-04.25-H-D-PC4 Виробник : Samtec Inc. qfss-xxx-xx.xx-x-d-x-xxx-x-xx-mkt.pdf Description: CONN RCPT 104POS SMD GOLD
Features: Board Guide, Ground Bus (Plane), Power Pins (8), Shielded
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 112 (104 + 8 Power)
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.278" (7.06mm)
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Mated Stacking Heights: 11mm