Продукція > QST > QI530M-2R2M-T
QI530M-2R2M-T
QI530M-2R2M-T QST
QI530M.pdf
Виробник: QST
Description: 5.4X5.2X3.0MM, POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 29mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7.5A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD (5.4x5.2)
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 6 A
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5.4X5.2X3.0MM, POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 29mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7.5A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD (5.4x5.2), Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 6 A.
Інші пропозиції QI530M-2R2M-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QI530M-2R2M-T QI530M-2R2M-T Виробник : QST QI530M.pdf Description: 5.4X5.2X3.0MM, POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 6 A