QJ6006N5RP
QJ6006N5RP Littelfuse Inc.
littelfuse-thyristor-ljxx06xx-qjxx06xhx-datasheet?assetguid=1b1b5a00-4ea3-45b8-bf09-91977869ba6e
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: TRIAC 600V 6A TO263
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Triac Type: Standard
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max): 50 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 50 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 100A, 120A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V
Supplier Device Package: TO-263 (D2Pak)
Current - On State (It (RMS)) (Max): 6 A
Voltage - Off State: 600 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIAC 600V 6A TO263, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Triac Type: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Current - Hold (Ih) (Max): 50 mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 50 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 100A, 120A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V, Supplier Device Package: TO-263 (D2Pak), Current - On State (It (RMS)) (Max): 6 A, Voltage - Off State: 600 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QJ6006N5RP QJ6006N5RP Виробник : Littelfuse Inc. littelfuse-thyristor-ljxx06xx-qjxx06xhx-datasheet?assetguid=1b1b5a00-4ea3-45b8-bf09-91977869ba6e Description: TRIAC 600V 6A TO263
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Triac Type: Standard
Configuration: Single
Voltage - Off State: 600 V