Продукція > ROYALOHM > QL0025J0102000
QL0025J0102000
QL0025J0102000 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; 1kΩ; 25W; ±5%; Ø22x60mm; 300ppm/°C; L: 60mm
Type of resistor: wire-wound
Resistance: 1kΩ
Power: 25W
Tolerance: ±5%
Body dimensions: Ø22x60mm
Length: 60mm
Diameter: 22mm
Number of mounting holes: 2
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Leads: solder lugs
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; 1kΩ; 25W; ±5%; Ø22x60mm; 300ppm/°C; L: 60mm, Type of resistor: wire-wound, Resistance: 1kΩ, Power: 25W, Tolerance: ±5%, Body dimensions: Ø22x60mm, Length: 60mm, Diameter: 22mm, Number of mounting holes: 2, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Leads: solder lugs.