Продукція > ITT > QLC260R1
QLC260R1 ITT
pgurl_partnoqlc260r1.pdf
Виробник: ITT
RECEP Connector
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис QLC260R1 ITT
Description: CONN RCPT 260POS PCB, Packaging: Bulk, Features: Actuating Camshaft, Shielding Cup, Zero Insertion Force (ZIF), Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 260, Pitch: 0.031" (0.80mm), Number of Rows: 4, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 40.0µin (1.02µm).
Інші пропозиції QLC260R1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QLC260R1 Виробник : ITT Cannon, LLC Description: CONN RCPT 260POS PCB
Packaging: Bulk
Features: Actuating Camshaft, Shielding Cup, Zero Insertion Force (ZIF)
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 260
Pitch: 0.031" (0.80mm)