QLSP28RD
QLSP28RD Quelighting Corp
QLSP28RD.pdf
Виробник: Quelighting Corp
Description: PLCC4, TOP VIEW, RED, 30, 50MA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-PLCC
Color: Red
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 8000mcd
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.9V
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 30°
Height (Max): 3.35mm
Wavelength - Dominant: 625nm
Supplier Device Package: 4-PLCC
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 2.40mm Dia
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PLCC4, TOP VIEW, RED, 30, 50MA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-PLCC, Color: Red, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 8000mcd, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.9V, Current - Test: 50mA, Viewing Angle: 30°, Height (Max): 3.35mm, Wavelength - Dominant: 625nm, Supplier Device Package: 4-PLCC, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QLSP28RD QLSP28RD Виробник : Quelighting Corp QLSP28RD.pdf Description: PLCC4, TOP VIEW, RED, 30, 50MA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-PLCC
Color: Red
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 8000mcd
Configuration: Independent
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 30°
Height (Max): 3.35mm
Wavelength - Dominant: 625nm
Lens Transparency: Clear
Lens Size: 2.40mm Dia