Продукція > KYOCERA AVX > QM054D226MAT2A
QM054D226MAT2A
QM054D226MAT2A KYOCERA AVX
QM054D226MAT2A.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22UF 4V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 22 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 4V X5R 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 22 µF.
Інші пропозиції QM054D226MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QM054D226MAT2A QM054D226MAT2A Виробник : KYOCERA AVX QM054D226MAT2A.pdf Description: CAP CER 22UF 4V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 22 µF
товару немає в наявності
QM054D226MAT2A QM054D226MAT2A Виробник : AVX qm-776388.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4V 22uF X5R 0805 20% Tol HIGH CV