Продукція > PLETRONICS, INC > QM3344LEX-100.0M
QM3344LEX-100.0M
QM3344LEX-100.0M Pletronics, Inc
qm33l.pdf
Виробник: Pletronics, Inc
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.038" (0.96mm)
Part Status: Active
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.038" (0.96mm), Part Status: Active, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QM3344LEX-100.0M QM3344LEX-100.0M Виробник : Pletronics, Inc qm33l.pdf Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS TTL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 35mA
Part Status: Active
Frequency: 100 MHz