QM42-DPS20-1Q Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: DIFFERENTIAL PRESSURE SENSOR +/-
Features: Temperature Compensated
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Output Type: Digital
Output: Wireless
Pressure Type: Differential
Accuracy: ±0.2%
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Cable with Connector
Voltage - Supply: 3.6V ~ 5.5V
Port Size: Male - 0.13" (3.23mm) Tube, Dual
Applications: Industrial Automation
Port Style: Barbed
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIFFERENTIAL PRESSURE SENSOR +/-, Features: Temperature Compensated, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Output Type: Digital, Output: Wireless, Pressure Type: Differential, Accuracy: ±0.2%, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Cable with Connector, Voltage - Supply: 3.6V ~ 5.5V, Port Size: Male - 0.13" (3.23mm) Tube, Dual, Applications: Industrial Automation, Port Style: Barbed.
Інші пропозиції QM42-DPS20-1Q
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QM42-DPS20-1Q QM42-DPS20-1Q Виробник : Banner Engineering 220219.pdf Pressure Sensors - Industrial Differential Pressure Sensor +/- 20 in W.C.; 1-Wire Serial Interface; 2.09 m (6.9 ft) 5-pin M12 Pigtail QD