QM4444LEV-20.0M
QM4444LEV-20.0M Pletronics Inc.
qm44l-1660563.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators Standard Clock Oscillator;3.2x2.5mm; 25ppm; -40to+85; 3.3V; 20.0M
на замовлення 107 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QM4444LEV-20.0M QM4444LEV-20.0M Виробник : Pletronics, Inc qm44l.pdf Description: XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS TTL