QM4444LEV-26.0M
QM4444LEV-26.0M Pletronics, Inc
qm44l.pdf
Виробник: Pletronics, Inc
Description: XTAL OSC XO 26.0000MHZ CMOS TTL
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators Standard Clock Oscillator;3.2x2.5mm; 25ppm; -40to+85; 3.3V;26.0M.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QM4444LEV-26.0M QM4444LEV-26.0M Виробник : Pletronics Inc. qm44l-1660563.pdf Standard Clock Oscillators Standard Clock Oscillator;3.2x2.5mm; 25ppm; -40to+85; 3.3V;26.0M