QM4444LEX-80.0M
QM4444LEX-80.0M Pletronics Inc.
qm44l_revm.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators Standard Clock Oscillator;3.2x2.5mm; 25ppm; -40to+85;1.8V; 80.0M
на замовлення 203 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QM4444LEX-80.0M QM4444LEX-80.0M Виробник : Pletronics, Inc qm44l.pdf Description: XTAL OSC XO 80.0000MHZ CMOS TTL