QM5520LEV-25.0M
QM5520LEV-25.0M Pletronics Inc.
qm55l-1660552.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators Standard Clock Oscillator;5.0x3.2mm; 20ppm; -40to+85; 3.3V; 25.0M
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QM5520LEV-25.0M QM5520LEV-25.0M Виробник : Pletronics, Inc qm55l.pdf Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS TTL