Продукція > PLETRONICS, INC > QM5544LEV-33.333M
QM5544LEV-33.333M
QM5544LEV-33.333M Pletronics, Inc
QM55L%20Series.pdf
Виробник: Pletronics, Inc
Description: XTAL OSC XO 33.3330MHZ CMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Frequency: 33.333 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 33.3330MHZ CMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Frequency: 33.333 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QM5544LEV-33.333M QM5544LEV-33.333M Виробник : Pletronics, Inc QM55L%20Series.pdf Description: XTAL OSC XO 33.3330MHZ CMOS TTL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 35mA
Part Status: Active
Frequency: 33.333 MHz