QP-375-24C MEAN WELL
qp-375-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 375W, Вход: 85-264VAC/120-370VDC, Выход: +24V/10А, +5V/10A, 15V/4A, 15V/4A, размеры 280х127х63.5 мм, -10...+60 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 375W, Вход: 85-264VAC/120-370VDC, Выход: +24V/10А, +5V/10A, 15V/4A, 15V/4A, размеры 280х127х63.5 мм, -10...+60 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції QP-375-24C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QP-375-24C Виробник : MEAN WELL qp-375-spec.pdf AC/DC, 375W, Вход: 85-264VAC/120-370VDC, Выход: +24V/10А, +5V/10A, 15V/4A, 15V/4A, размеры 280х127х63.5 мм, -10...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт