Продукція > JOHANSON TECHNOLOGY > QSCF500Q1R0A1GV001T
QSCF500Q1R0A1GV001T
QSCF500Q1R0A1GV001T JOHANSON TECHNOLOGY
3946887.pdf
Виробник: JOHANSON TECHNOLOGY
Description: JOHANSON TECHNOLOGY - QSCF500Q1R0A1GV001T - HF-Kondensator, 1 pF, 50 VDC, S Series, ± 0.05pF, 125 °C, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.05pF
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200
Kapazität: 1pF
Produktpalette: S Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50VDC
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005]
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 8690 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JOHANSON TECHNOLOGY - QSCF500Q1R0A1GV001T - HF-Kondensator, 1 pF, 50 VDC, S Series, ± 0.05pF, 125 °C, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 0.05pF, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200, Kapazität: 1pF, Produktpalette: S Series, productTraceability: No, Nennspannung: 50VDC, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005], SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QSCF500Q1R0A1GV001T QSCF500Q1R0A1GV001T Виробник : JOHANSON TECHNOLOGY 3946887.pdf Description: JOHANSON TECHNOLOGY - QSCF500Q1R0A1GV001T - HF-Kondensator, 1 pF, 50 VDC, S Series, ± 0.05pF, 125 °C, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.05pF
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Kapazität: 1pF
Produktpalette: S Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50VDC
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 97
QSCF500Q1R0A1GV001T QSCF500Q1R0A1GV001T Виробник : Johanson Technology Inc. ?s=%22QSCF500Q1R0A1GV001T%22 Description: CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.024" (0.61mm)
Capacitance: 1 pF
Мінімальне замовлення: 13
Tolerance: ±0.05pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 1 pF