QSCF500Q1R0B1GV001T
QSCF500Q1R0B1GV001T Johanson Technology Inc.
?s=%22QSCF500Q1R0B1GV001T%22
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.024" (0.61mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 pF
на замовлення 430000 шт:
Написати відгук
Description: JOHANSON TECHNOLOGY - QSCF500Q1R0B1GV001T - HF-Kondensator, 1 pF, 50 V, S Series, ± 0.1pF, 150 °C, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85322900, Kapazität: 1pF, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennspannung: 50V, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, hazardous: false, Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005], rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 0.1pF, Betriebstemperatur, max.: 150°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: S Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QSCF500Q1R0B1GV001T QSCF500Q1R0B1GV001T Виробник : Johanson Technology Inc. ?s=%22QSCF500Q1R0B1GV001T%22 Description: CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 1 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
QSCF500Q1R0B1GV001T QSCF500Q1R0B1GV001T Виробник : JOHANSON TECHNOLOGY 4171804.pdf Description: JOHANSON TECHNOLOGY - QSCF500Q1R0B1GV001T - HF-Kondensator, 1 pF, 50 V, S Series, ± 0.1pF, 150 °C, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85322900
Kapazität: 1pF
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennspannung: 50V
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
hazardous: false
Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.1pF
Betriebstemperatur, max.: 150°C