Продукція > JOHANSON TECHNOLOGY > QSCP251Q101G1GV001T
QSCP251Q101G1GV001T
QSCP251Q101G1GV001T JOHANSON TECHNOLOGY
4171766.pdf
Виробник: JOHANSON TECHNOLOGY
Description: JOHANSON TECHNOLOGY - QSCP251Q101G1GV001T - HI-Q MLCC 0603,100PF,+/-2PERCENTAGE
tariffCode: 85322900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.035" (0.89mm), Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QSCP251Q101G1GV001T QSCP251Q101G1GV001T Виробник : Johanson Technology Inc. ?s=%22QSCP251Q101G1GV001T%22 Description: CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.035" (0.89mm)
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Capacitance: 100 pF
QSCP251Q101G1GV001T QSCP251Q101G1GV001T Виробник : Johanson Technology johanson_technology_high_q_capacitors.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Hi-Q 0603 100pF 2%